У Чернігові відбулась обласна спартакіада серед команд сільських, селищних територіальних громад

Дата: 19.07.2021 12:31

17 липня 2021 року команда Новобасанської ТГ на чолі з сільським головою Дяченком М.І. прийняла участь у спартакіаді серед команд сільських, селищних територіальних громад учасниками якої були представники 15 ОТГ області. Захід проходив у Чернігові на стадіоні «ЮНІСТЬ» під орудою спортивного товариства «КОЛОС». Перед початком змагань за доброю традицією організатори вручили запашні короваї кожній громаді.

Незважаючи на літню спеку наша команда прийняла участь з таких дисциплін: міні-футбол (Гусак Володимир, Кулакевич Михайло, Кулакевич Віталій, Толубяк Василь - с.Вороньки; Бандура Валерій, Чух Владислав – с.Нова Басань; Заболотний Іван, Корнобай Юрій – с.Новий Биків), настільний теніс (Казимов Ельчин, Казимова Лариса – с.Нова Басань), шахи (Чернецький Олександр – с.Старий Биків), шашки (Кириченко Юлія – с.Нова Басань) та гирьовий спорт (Величко Мирослав – с.Соколівка).

Цього дня святкував своє 27-річчя Мирослав ВЕЛИЧКО на спартакіаді, ніби граючись, не багато і не мало, змінюючи руки він підняв гирю 42 рази.

За підсумками загальних результатів наша команда зайняла 12 місце.

Команда Новобасанської ТГ висловлює особливу подяку за фінансову підтримку на спартакіаді ТОВ «Наташа-Агро».