Шановні медичні працівники !

Дата: 18.06.2021 13:43

Прийміть найщиріші вітання зі словами вдячності за вашу благородну працю.
Ви даруєте людям найдорожче – здоров’я, віру та надію. Нехай сторицею повертається до вас добро, дароване людям. Нехай у ваших домівках завжди панують щастя і мир. Міцного здоров’я, благополуччя і добра вам та родинам!

Напередодні, сільський  голова Микола Дяченко привітав медиків з професійним святом. Микола Іванович висловив щиру вдячність медичним працівникам всіх ланок, адже їх робота, особливо сьогодні, в умовах COVID-19, є дуже важливою та небезпечною. Побажав міцного здоров’я, успіхів у роботі, сімейних гараздів, щастя, благополуччя.  Представник депутата Верховної ради України Бориса Приходька – Тетяна Кобизька привітала  всіх медичних працівників та вручила подарунки. А за  сумлінну працю та багаторічний досвід вручила грамоту Верховної Ради України  сімейному лікарю Новобиківської сільської лікарської амбулаторії Могильній Ользі Миколаївні.