Проект порядку денного 8 сесії 8 скликання від 15.06.2021

Дата: 10.06.2021 16:22

Порядок денний 8 сесія 8 скликання від 15.06.2021

1. Про створення лічильної комісії
  2. Про затвердження конкурсної комісії для проведення конкурсу на посаду керівника комунального закладу загальної середньої освіти Новобасанської сільської ради.
  3. Про внесення змін до Програми  економічного і соціального розвитку Новобасанської сільської ради ( територіальна громада) на 2021 рік
  4. Про зміну назви  територіальної громади у зв’язку із зміною адміністративного територіального устрою
  5. Про виготовлення гербових печаток Новобасанської сільської ради.
  6. Про функціонування корпоративної електронної пошти Новобасанської сільської ради Чернігівської області

7. Про внесення змін до Програми протидії захворюванню на туберкульоз на 2020-2021 рр.
  8. Про внесення змін до рішення Новобасанської сільської ради №9-2/2020 від 23.12.2020 «Про затвердження структури виконавчих органів ради Новобасанської сільської ради, загальної чисельності апарату ради та її виконавчих органів»
  9. Про внесення змін до рішення сільської ради №10-6/2021 від 06.05.2021 «Про надання дозволу на перерахунок в поточні ціни 2021 року»
  10. Про тимчасове призупинення прийняття рішень про надання дозволу на розробку землевпорядної документації (проектів землеустрою, технічної документації) на земельні ділянки, які розташовані за межами населених пунктів  Новобасанської сільської ради.