Народний депутат України Валерій Дубіль передав Новобасанській сільській раді кисневі концентратори та пульсоксиметри

Дата: 25.05.2021 10:47

Фото без описуФото без описуФото без описуФото без опису

24 травня народний депутат України, перший заступник голови парламентського комітету з питань здоров’я нації Валерій Дубіль зустрівся з керівництвом, працівниками Новобасанської громади  та медичними працівниками і передав медичним закладам 3 кисневі концентратори (оксигенатори) та 7 пульсоксиметрів для підтримки медицини у лікуванні хворих на коронавірусну інфекцію COVID-19.

У ході зустрічі Валерій Олександрович присутнім детально  розповів про перебіг захворювання коронавірусної інфекції, яку він сам переніс, та  надав рекомендаціі, щодо лікування хворих з симптомами COVID-19.

Ускладнення від хвороби розвиваються дуже стрімко. Саме тому надзвичайно важливо контролювати рівень кисню у людей з інфікованих коронавірусом і вчасно надавати допомогу», – зазначив Валерій Дубіль. Валерій Дубіль вважає, що в період пандемії коронавірусу у кожному ФАПі та амбулаторіі мають бути кисневі концентратори та пульсоксиметри.

Медики подякували народному обранцю за подароване обладнання, яке допоможе у порятунку хворих.

Він у свою чергу відповів на всі запитання та пообіцяв і надалі підтримувати медичну галузь у Новобасанській  територіальній громаді