Благодійна акція “Подаруй дитині іграшку”

Дата: 22.05.2021 13:20

Немає в світі дитини, яка б в очікуванні свята не мріяла про щось особливе. Хіба можливо описати ту хвилюючу радість, коли дитина розгортає гарно запакований подарунок? Чи заглядали Ви у ту мить в дитячі очі?

На жаль, є багато родин, що через фінансові труднощі не можуть дозволити своїм дітям багато чого. Саме тому на допомогу приходять небайдужі люди, які розуміють, що бажання творити добрі справи живе глибоко в кожного з нас.

Напередодні Міжнародного Дня захисту дітей оголошуємо благодійну акцію «Подаруй дитині іграшку», метою якої стане збір подарунків для дітей-сиріт, дітей, позбавлених батьківського піклування, дітей які перебувають у складних життєвих обставинах Новобасанської ТГ

Пам’ятайте, відчути себе у ролі справжнього чарівника може кожен. Для цього варто лише подарувати частинку своєї любові і турботи дітям, адже радісний дитячий сміх дорожчий за всі скарби на світі!