19 травня 2021 року о 14 годині відбудеться 7 сесія 8 скликання Новобасанської сільської ради

Дата: 13.05.2021 14:45

1. Про створення   лічильної комісії

2. Про звіт тимчасової контрольної комісії Новобасанської сільської ради Новобасанської сільської ради з врегулювання питань по передачі майна спільної власності територіальних громад.

3.Про звіт тимчасової контрольної комісії  Новобасанської сільської ради з  перевірки договорів та додаткових угод, укладених сільським головою та в.о сільського голови за ІV квартал 2020 року  (доповідає голова комісії)

4. Про затвердження зведеного кошторисного розрахунку вартості робіт (система автоматичної пожежної сигналізації Новобиківського ЗЗСО)

5. Про затвердження робочого проекту «Поточний  ремонт приміщення спортивної зали Вороньківського  ЗЗСО І-ІІІ ст. за адресою: вул. Гагаріна, 10

с. Вороньки, Бобровицький район Чернігівська область»

6.  Про затвердження експертного  звіту щодо  розгляду кошторисної частини проектної  документації за робочим проектом «Реконструкція ЗЗСО І-ІІ ступенів в с. Старий Биків  Новобасанської сільської ради Бобровицького району Чернігівської області»

7.Про надання дозволу на виготовлення проектно-кошторисної документації

8.Про надання дозволу на виготовлення проектно-кошторисної документації

9.Про надання дозволу на виготовлення проектно-кошторисної документації

10. Про відокремлення відділу освіти, культури, сім’ї, молоді та спорту як окремого структурного підрозділу, Положення

11. Про створення централізованої бухгалтерії відділу освіти, культури, сім’ї, молоді та спорту.

12.Про затвердження Положення про оплату праці та преміювання працівників Відділу освіти, культури, сім’ї, молоді та спорту

13. Про внесення змін до рішення сільської ради №6-27/2019 від 22.08.2019 року «Про створення комісії  з визначення та відшкодування збитків власникам землі та землекористувачам»

14. Про внесення змін до додатку №1  Програми  економічного і соціального розвитку Новобасанської сільської ради (територіальна громада) на 2021 рік.

15.Про внесення змін до рішення сільської ради №39-2/2020 «Про бюджет Новобасанської  територіальної громади на 2021 рік (код бюджету 25520000000)

16. Про надання дозволу сільському голові  на укладання угоди про надання цільової субвенції Ніжинській районній раді

17. Про затвердження Положення  про конкурс на посаду керівника комунального закладу загальної середньої освіти Новобасанської сільської ради. Положення

18. Про затвердження Програми розвитку Центру надання соціальних послуг Новобасанської сільської ради на 2021-2023 рік