Дата: 29.04.2021 08:39

06 травня 2021 року о 11 годині відбудеться 6 сесія 8 скликання Новобасанської сільської ради  за адресою вулиця Миру, 25 с. Нова Басань (приміщення будівлі навчального закладу)

Порядок денний 6 сесії 8 скликання

06 травня 2021 року

1. Обрання лічильної комісії.
  2. Про затвердження звіту про виконання сільського бюджету Новобасанської територіальної громади за  I квартал 2021 року (код бюджету 25520000000)
  3. Про вступ до Всеукраїнської асоціації органів місцевого «Асоціація об’єднаних територіальних громад»
  4. Про затвердження Положення про проведення атестації посадових осіб Новобасанської сільської ради.
  5. Про визначення учнів-стипендіатів сільської ради та преміювання вчителів.
  6. Про створення комісії з питань забезпечення своєчасності та повноти сплати податків і зборів (обов’язкових платежів)до сільського бюджету.
  7. Про надання дозволу на виготовлення проектно-кошторисної документації
  8. Про надання дозволу на виготовлення проектно-кошторисної документації
  9. Про надання дозволу на перерахунок в поточні ціни 2021 року проекту
  10. Про надання дозволу на перерахунок в поточні ціни 2021 року проекту
  11. Про надання дозволу на перерахунок в поточні ціни 2021 року проекту
  12. Про надання дозволу на виготовлення проектно-кошторисної документації.
  13. Про надання дозволу на перерахунок в поточні ціни 2021 року проекту
  14. Про затвердження зведеного кошторисного розрахунку «Капітальний ремонт існуючої будівлі Вороньківської сільської лікарської амбулаторії за адресою: с. Вороньки, вул. Шевченка, 28  Бобровицького району Чернігівської області»
  15. Про затвердження додаткової угоди до Договору оренди нерухомого майна, що належить до спільної власності територіальних громад сіл, міста Бобровицького району.
  16. Про затвердження договору «Про  співробітництво Бобровицької міської ради та Новобасанської сільської ради у формі реалізації спільного проекту «Забезпечення пожежної безпеки Бобровиччини».

17.Про внесення змін до Програми  економічного і соціального розвитку Новобасанської сільської ради ( територіальна громада) на 2021 рік

18. Про затвердження в новій редакції Програми з проведення нормативної

грошової оцінки земель населених пунктів , що входять до Новобасанської

сільської ради на 2021-2022 р.р

19. Про затвердження  Програми організації та розбудови територіальної оборони в Новобасанській сільській раді на 2021-2022 роки.

20. Про затвердження  Програми фінансової підтримки Новобиківського комунального підприємства Новобасанської сільської ради на 2021 рік.

21. Про внесення змін до Програми соціальної підтримки громадян підвідомчої території Новобасанської сільської ради, які постраждали внаслідок Чорнобильської катастрофи на 2021 рік

22.Про затвердження договорів укладених сільським головою та в.о. сільського голови за І квартал 2021 року.

23.Про затвердження розпоряджень сільського голови, виданих  у міжсесійний період.

24.Про затвердження Статуту Новобасанської  територіальної громади

25. Про внесення змін до рішення сільської ради №39-2/2020 «Про бюджет Новобасанської територіальної громади на 2021 рік (код бюджету 25520000000)»

Земельні питання, інші питання