Місячник благоустрою продовжується
Новобасанська територіальна громада докладає максимум зусиль для того, щоб зробити села затишнішими та чистішими. Вже третю неділю поспіль проходить місячник благоустрою у нашій громаді. У п’ятницю 16 квітня гарно попрацювали працівники старостинських округів. Дякуємо старостам за організацію! Але нагадуємо, що місячник благоустрою та озеленення громади продовжується.
Продовжуються роботи по прибиранню території сіл, зокрема, прибирання узбіччя доріг, вулиць, братських могил, пям’ятних знаків, кладовищ, зупинок; висаджуються дерева.
Кожен з нас має змогу навести порядок там, де проживає. Давайте напередодні Великодня зробимо наші села чистими та привабливими. Це буде нашим внеском в приведення наших сіл до належного стану. Звертаємось до керівників установ, приватних підприємців, що розміщені на території громади: прибирати потрібно не лише під порогом, а також і на прилеглій території.
Пам’ятайте, що чистота нашого довкілля залежить від кожного з нас, адже чисто не там, де прибирають, а там, де не смітять!