На суботник- всією громадою!

Дата: 15.04.2021 08:36

До уваги жителів Новобасанської територіальної громади!!!!

16 квітня  2021 року  запрошуємо всіх небайдужих  долучитись до прибирання території  населених пунктів. Координацію заходу здійснюють  старости населених пунктів, сільський голова.  Депутати організовуйте прибирання на кладовищах.

Усі за лопати, граблі та віники! З метою поліпшення стану довкілля, озеленення населених пунктів, поліпшення естетичного та санітарного стану населених пунктів заходи з благоустрою на території громади будуть проводитися у місцях загального користування – парках, зупинках, на закріплених за організаціями територіях, стадіонах.

Виконавчий комітет Новобасанської сільської ради наполегливо просить усіх небайдужих жителів (працівників  сільської ради, депутатів, працівників культури, бібліотекарів, працівників приватних підприємств, установ та організацій, розміщених на території ОТГ) долучитися до участі в суботнику: поприбирати біля закладів освіти, культури, медичних установ, магазинів, кафе, барів, дитячих та спортивних майданчиків, доріг, вулиць, на територіях, прилеглих до житлових будинків, зупинок громадського транспорту.

Закликаємо до співпраці усіх, хто хоче і може  допомогти зробити  території наших  населених пунктів чистими, охайними.

Тел.  для  додаткової інформації 046 32 25608