Вітаємо з перемогою!

Дата: 01.03.2021 17:03

Цьогоріч  у ІІ етапі Всеукраїнського конкурсу-захисту науково-дослідницьких робіт учнів-членів Малої академії наук України взяли участь 168 учасників різних секцій, серед них і учень 8 класу нашого закладу Іван Самборин, який під керівництвом  вчителя української мови та літератури Вікторії Самборин підготував і успішно захистив   науково-дослідницьку роботу у секції "Українська мова" (відділення "Мовознавство") на тему: "Концепт ВІЙНА: особливості вербальної об'єктивації в мові повісті Григора Тютюнника "Климко" та отримав Диплом ІІІ ступеня.

II етап Конкурсу було проведено за такими розділами:

заочне оцінювання дослідницьких робіт;

постерний захист;

наукова конференція.

Вітаємо з перемогою! Так тримати!!!