Проєкт порядку денного 5 сесії 8 скликання 25.02.2021

5 сесія 8 скликання 25 лютого 2021 року

1. Про створення лічильної комісії
  2. Про визнання повноважень депутата
  3. Про звіт про виконання бюджету Новобасанської територіальної громади за 2020 рік. звіт видатки. звіт доходи
  4. Про затвердження Програми економічного і соціального розвитку Новобаанської сільської ради (територіальна громада) на 2021 рік. Додатки
  5. Про затвердження договорів та додаткових угод, укладених сільським головою за ІV квартал 2020 року
  6. Про внесення змін до мережі
  7. Про організацію бухгалтерського обліку та облікову політику у Новобасанській сільській раді
  8. Про надання дозволу на виготовлення проєктно-кошторисної документації (Тиха с.Веприк)
  9. Про надання дозволу на виготовлення проєктно-кошторисної документації (дорога Декабристів с.Вороньки)
  10. Про надання дозволу на виготовлення проєктно-кошторисної документації( СЛА с.Нова Басань)
  11. Про надання дозволу на виготовлення проєктно-кошторисної документації (спортивна зала Вороньківський ЗЗСО)
  12. Про надання дозволу на виготовлення проєктно-кошторисної документації (їдальня Новобиківського ЗЗСО)
  13. Про надання дозволу на виготовлення проєктно-кошторисної документації (СЛА  с.Вороньки)
  14.  Про надання дозволу на виготовлення проєктно-кошторисної документації (дорога Партизанська с.Мочалище)
  15. Про надання дозволу на виготовлення проєктно-кошторисної документації (адмінбудівля с.Білоцерківці)
  16. Про надання дозволу на виготовлення проєктно-кошторисної документації (спортивний корпус Новобасанський ЗЗСО)
  17. Про затвердження Положення про Молодіжну раду при Новобасанській сільській раді. Положення
  18. Про закріплення депутатів сільської ради за сім’ями, які потрапили у складні життєві обставини
  19. Про затвердження розцінок за користування питною водою по Новобиківському комунальному підприємству Новобасанської сільської ради
  20. Про передачу іншої субвенції із Новобасанського сільського бюджету Бобровицькому міському бюджету
  21. Про затвердження старости с.Соколівка, с. Бірки, с. Красне, с. Мочалище, с.Новоселиця,  с. Рокитне Новобасанської сільської ради.
  22. Про затвердження заступника сільського голови з виконавчих органів
  23. Про затвердження передавального акту Вороньківської сільської ради
  24. Про затвердження передавального акту Соколівської сільської ради
  25. Про затвердження Положення про преміювання працівників Центру надання соціальних послуг Новобасанської сільської ради Чернігівської області
  26. Про затвердження Положення про надання соціальних послуг з установленою диференційованою платою Положення
  27. Про затвердження Положення «Про преміювання та матеріальне стимулювання працівників Новобиківського комунального підприємства Новобасанської сільської ради
  28. Про встановлення нормативу відрахування частини прибутку підприємствами комунальної аласності у 2021 році
  29. Про скасування рішення  сільської ради №12-41/2020 «Про створення комунальної установи  «Трудовий архів» Новобасанської сільської ради.
  30. Про внесення змін до рішення Новобасанської сільської ради №9-2/2020 від 23.12.2020 «Про затвердження структури виконавчих органів ради Новобасанської сільської ради, загальної чисельності апарату ради та її виконавчих органів»
  31. Про прийняття земельних  ділянок  сільськогосподарського  призначення державної  власності у  комунальну  власність  Новобасанської сільської ради
  32. Про проведення інвентаризації земель комунальної власності за межами села Білоцерківці Бобровицького району Чернігівської області.
  33. Про затвердження у новій редакції комплексної програми профілактики правопорушень на період 2021-2022 роки «Правопорядок» Програма
  34. Про внесення змін до Програм Новобасанської сільської ради
  35. Про внесення змін до Програми фінансової підтримки та розвитку КНП «Бобровицька опорна лікарня» Бобровицької  міської ради Чернігівської області.
  36. Про затвердження проекту Статуту Новобасанської територіальної громади Статут
  37. Про внесення змін до рішення сільської ради №39-2/2020 «Про бюджет Новобасанської територіальної громади на 2021 рік (код бюджету 25520000000)»
  38. Про затвердження членства у Всеукраїнській асоціації громад

Земельні питання, Різне