УВАГА! ОГОЛОШЕННЯ!

Дата: 04.01.2021 16:00

Додаток

до розпорядження  «Про конкурс на заміщення вакантних посад Новобасанської сільської ради  від 04.01.2021 року № 03-к

Оголошення про дату проведення конкурсу

До уваги кандидатів на заміщення вакантних посад посадових осіб місцевого самоврядування в апараті виконавчого комітету  Новобасанської сільської ради!

Повідомляємо, що конкурс на заміщення вакантної посади начальник фінансового відділу Новобасанської сільської ради, відбудеться 06.01.2021 р.

о 10 год. 00 хв.

Осіб, що подали документи на заміщення вакантної посади, просимо прибути о 09:50 06.01.2021 року в приміщення Новобасанської сільської ради (адреса: вул. Шевченка 49, с. Нова Басань, Бобровицький район, Чернігівська область), при собі мати документ, що посвідчує особу.

Голова конкурсної комісії                                                               М.ДЯЧЕНКО