Увага! 19 грудня, в Україні набули чинності нові карантинні обмеження

Дата: 19.12.2020 20:36

Сьогодні, 19 грудня, в Україні набули чинності нові карантинні обмеження, які нещодавно погодив Кабінет міністрів.

Нові карантинні обмеження забороняють:

• проведення в закладах освіти масових заходів (вистав, свят, концертів) за участі дітей із більш ніж однієї групи/класу та за присутності відвідувачів;
  • проведення в розважальних закладах і закладах громадського харчування святкових заходів, бенкетів, майстер-класів, публічних подій;
  • прийом відвідувачів у музеях, на виставках, у галереях тощо, якщо в залах є більше ніж одна людина на 10 кв. метрів;
  • роботу закладів громадського харчування з 23:00 до 07:00 (крім роботи на винос і на доставку) та проведення розрахункових операцій після 22:00. Проте в ніч із 31 грудня на 1 січня робота ресторанів і кафе буде дозволена до 01:00.
  • проведення релігійних заходів у приміщенні, якщо там є більше ніж одна людина на 5 кв. метрів, та на відкритому повітрі, якщо присутні не зберігають дистанцію 1,5 метра.

Крім нових, продовжують діяти і старі обмеження, як-от необхідність перебувати у громадських будівлях в масках або респіраторах, дозвіл на роботу кінотеатрів та закладів культури з наповненістю не більше 50% місць у кожному залі тощо.

А з 8 до 24 січня в країні діятимуть посилені обмеження. Детальніше про локдаун читайте тут.