З Днем Святого Миколая!
Дата: 19.12.2020 07:30
Кількість переглядів: 408
![Фото без опису](https://rada.info/upload/users_files/04414721/6839c1c927aca179caebfb2eebb5f55b.jpg)
![Фото без опису](https://rada.info/upload/users_files/04414721/8157f1a243b782a96e84c38f8deacd1f.jpg)
Шановні жителі громади!
Виконавчий комітет Новобасанської сільської ради вітає щиро всіх з Днем Святого Миколая! Нехай це свято любові і душевної теплоти наповнить ваші оселі щастям, теплотою і любов'ю, а ваше життя буде яскравим!
У цей день навіть дорослі починають вірити в чудеса, а діти з нетерпінням чекають ранку, щоб зазирнути під подушку, адже так приємно знайти в ньому подарунки. Виконком Новобасанської сілької ради допоміг Святому подарувати дітям казку та віру у дива: виділені кошти на придбання солодких подарунків для діток сиріт, дітей-інвалідів, діток із малозабезпечених родин, дітей, батьки яких перебувають в зоні АТО. За турботу і піклування дякуємо народному депутату Б. Приходьку, який долучився до здійснення дитячих мрій, і подарував діткам нашої громади гарні солодкі подарунки! Окрема подяка небайдужим депутатам, членам виконавчого комітету, працівникам сільської ради, які взяли участь у благодійній акції «Подаруй дитині свято» і не залишили жодної дитини без бажаного подарунку.
« повернутися