Проєкт порядку денного  2 сесії восьмого скликання    23 грудня 2020 року

ПРОЄКТ ПОРЯДКУ  ДЕННОГО

2 сесія 8 скликання 23 грудня 2020 року

1. Про створення лічильної комісії
  2. Про затвердження Регламенту Новобасанської сільської ради 8 скликання. Регламент
  3. Про забезпечення гарантій депутатської діяльності
  4. Про затвердження старости с. Соколівка, с. Красне, с. Бірки, с.Мочалище, с. Новоселиця, с. Рокитне
  5. Про затвердження Положення про старостинські округи Новобасанської сільської ради. дод.2
  6. Про затвердження описів та зразків гербових печаток Новобасанської сільської ради.
  7. Про закріплення територій в межах виборчих округів за депутатами

Новобасанської сільської ради 8 скликання

8. Про затвердження Положення про преміювання та надання матеріальної допомоги працівникам апарату Новобасанської сільської ради та її виконавчих органів. Положення
  9. Про  затвердження структури виконавчих органів ради, загальної чисельності апарату ради та її виконавчих органів.
  10. Про затвердження штатних розписів.
  11. Про затвердження акту приймання-передачі бюджетної установи Вороньківського ЗЗСО І-ІІІ ступенів зі спільної власності територіальних громад сіл, селищ, міст Бобровицького району у комунальну власність Новобасанської сільської ради
  12. Про зміну засновника, найменування та затвердження у новій редакції статуту Вороньківського ЗЗСО І-ІІІ ступенів
  13. Про затвердження акту приймання-передачі майна Вороньківської СЛА та ФАПу с. Мочалище зі спільної власності територіальних громад сіл, селищ, міст Бобровицького району у комунальну власність Новобасанської сільської ради
  14. Про затвердження акту приймання-передачі бібліотечних фондів
  15. Про план роботи Новобасанської сільської ради на 2021 рік.
  16. Про придбання ПММ для роботи пожежних автомобілів на 2021 рік.
  17. Про придбання ПММ на службові роз'їзди на легкову автомашину.
  18. Про придбання ПММ  для шкільних автобусів.
  19. Про придбання ПММ для роботи бензотримера  Білоцерківського ЗЗСО І-ІІ ст.
  20. Про придбання ПММ для роботи бензопили, бензотримера та бензогенератора Старобиківського ЗЗСО І-ІІ ст.
  21. Про придбання ПММ для роботи бензопили, бензотримера та бензогенератора для Новобиківського ЗЗСО І-ІІІ ст.
  22. Про придбання ПММ для роботи бензопили Новобиківського старостинського округу.
  23. Про придбання ПММ для роботи бензопили, бензогенератора та бензотримера ДНЗ «Зернятко» на 2021 рік.
  24. Про придбання ПММ для роботи бензопили, бензотримера для ЗДО ясла-садок «Яблунька» на 2021 рік.
  25. Про придбання  ПММ для роботи  дизельного генератора Новобасанської сільської ради на 2021 рік
  26.  Про затвердження Програми розвитку дорожнього господарства та безпеки руху на 2021 рік.
  27. Про затвердження Програми «Про забезпечення безкоштовного підвезення педагогічних працівників закладів освіти, що належать до комунальної власності Новобасанської сільської ради, розташованих у сільській місцевості, до місця роботи та у зворотному напрямку на 2021 рік.
  28. Про затвердження Програми фінансової підтримки та розвитку коммунального некомерційного підприємства «Бобровицька центральна района лікарня на 2021-2022 роки.
  29. Про затвердження Програми «Фінансова підтримка в наданні послуг з медичних оглядів призовників, допризовників, осіб, які проходять службу за  контрактом та  військовозобов'язаних, що надаються КНП «Бобровицька центральна лікарня»на 2021-2022 роки.
  30. Про встановлення  вартості харчування та розміру батьківської плати в ДНЗ «Зернятко» та ЗДО ясла-садок «Яблунька» Новобасанської сільської ради на 2021 рік.
  31.  Про організацію харчування та встановлення вартості харчування учнів у закладах загальної середньої освіти Новобасанської сільської ради .
  32.  Про надання дозволу сільському голові  на підписання договорів.
  33. Про затвердження розпоряджень сільського голови, виданих у міжсесійний період.
  34. Про надання дозволу на попередню оплату товарів, робіт і послуг, що закуповуються за кошти сільського бюджету у 2021 році.
  35. Про граничні суми витрат на придбання автомобілів,меблів, іншого обладнання та устаткування, мобільних телефонів, комп'ютерів органами місцевого самоврядування, а також установами та організаціями, які утримуються за рахунок місцевого бюджету.
  36. Про затвердження складу тендерного комітету та Положення про тендерний комітет.
  37. Про бюджет Новобасанської територіальної громади на 2021 рік (код бюджету 25520000000)
  38. Про прийняття земельних ділянок сільськогосподарського призначення державної власності у комунальну власність Новобасанської сільської ради
  39. інш