Коли береш – наповнюєш руку, коли даєш – наповнюєш серце!

Дата: 14.12.2020 09:07

Шановні жителі  громади!

Сектор у справах дітей, сім’ї, та молоді  Новобасанської сільської ради просить всіх долучитись до здійснення дитячих мрій, і взяти участь у щорічній благодійній акції «Подаруй дитині свято».  Через 4 дні Святий Миколай завітає до наших домівок. Але у нас  є багато малозабезпечених родин, є діти сироти, діти позбавлені батьківського піклування, які опинилися у кризовій ситуації. Вони можуть і не отримати подаруночок під подушкою. То ж розшукуються помічники Святого Миколая.  Ми збираємо подарунки, солодощі, одяг…  Давайте всі долучимся  до доброї справи! Зробіть когось щасливим!

Офіс Святого Миколая розмістився  на вулиці Шевченка, 49 в приміщенні сільської ради  в с. Нова Басань.

Тел. для довідок  097 4455660, 099 6136115