На Чернігівщині викрито факт ухилення від сплати ПДВ та нанесення збитків державі на 22 млн гривень

Дата: 01.12.2020 12:42

За результатами аналітичного дослідження фінансово-господарської діяльності фізичної особи-підприємця, який був неодноразовим переможцем публічних закупівель на будівництво та ремонт об’єктів соціальної сфери, працівниками відділу боротьби з відмиванням доходів, одержаних злочинним шляхом, Головного управління в Чернігівській області встановлено факт маніпулювання податковими документами. Виявлено, що фізична особа-підприємець здійснював оформлення безтоварних операцій по придбанню будівельних матеріалів у підприємств з ознаками «фіктивності».

Податківцями задокументовано факт ухилення підприємцем від сплати ПДВ на суму 4 млн грн та завдання збитків державі - на 22 млн гривень.

За даними матеріалами зареєстровано кримінальне провадження за ознаками злочинів, передбачених статтею 212 КК України. Наразі тривають слідчі дії.

Пресслужба Головного управління  ДПС у Чернігівській області