Новобасанська громада
Чернігівська область, Ніжинський район

Отримання комплексної реабілітації ветеранам війни, членам їх родин та сім’ям загиблих воїнів

Дата: 25.11.2020 08:23
Кількість переглядів: 280

Фото без опису

   Комунальна установа «Чернігівський обласний центр комплексної реабілітації та обслуговування учасників бойових дій, членів їх родин та сімей загиблих» Чернігівської обласної ради висловлює Вам пошану та інформує про можливість отримання комплексної реабілітації ветеранам війни, членам їх родин та сім’ям загиблих воїнів за адресою: м. Чернігів, провулок Вокзальний, 1.

    Основною метою діяльності Центру є – збереження та відновлення психічного та фізичного здоров’я отримувачів послуг, досягнення соціально-психологічного благополуччя, зниження частоти та тяжкості наслідків перенесених бойових психічних травм у формі гострих стресових реакцій, профілактика агресивної та саморуйнівної поведінки, усунення чи максимально можлива компенсація обмежень життєдіяльності відповідно до вимог чинного законодавства України.

    Послуги в умовах реабілітаційного Центру (без можливості перебування на стаціонарі):

     - психологічні: консультування, діагностика, психологічна підтримка і супроводження, психотерапія, психологічна просвіта та інформування (психоедукація);

     - соціальні: сприяння соціальній і професійній адаптації в соціумі, відновленню сімейних стосунків.

     Для роботи з отримувачами послуг розроблені тренінгові заняття з використанням інтерактивних технік, а саме:

 • навчання для жінок, чоловіки яких повернулись з війни «Сім’я після війни»;
 • проводяться заняття на тему: «Стресменеджмент: підвищення психосоціальної стійкості до стресу»;
 • «Травма. Особливості впливу психотравмуючої події на військовослужбовців»;
 • «Стрес. Техніки стресостійкості»;
 • «Панічні атаки. Техніки стабілізації стану»;
 • «Кризова інтервенція. Техніки екстреної психологічної допомоги у кризових станах»;
 • «Саморегуляція. Методи і техніки саморегуляції»;
 • «Профілактика залежностей різних видів та формування навичок здорового способу життя»;
 • «Профілактика суїцидальної поведінки. Ознаки суїцидальної небезпеки. Дії по відношенню до людини схильної до суїциду» та інші.

    Метою даних занять є: навчання прийомам допомоги та самодопомоги при гострому стресі; роз`яснення щодо фаз стресу; бойовий стрес та його вплив на психіку і фізіологію; керування конфліктом; психологічна травма: механізми утворення, прояви, методи терапії; структура дебріфінгу після виконання бойового завдання; програма декомпресії воїнів.

    Проводиться робота із учасниками бойових дій, членами їх родин та сім'ями  загиблих по 8-ми кроковій моделі відновлення після втрати близької людини.

     Крім того після завершення карантину, та зняття всіх обмежень комунальна установа відновить послуги з фізичної реабілітації: масаж та інші реабілітаційні послуги. Реабілітаційна допомога буде надаватися у вигляді індивідуальної, групової роботи (тренінгові заняття, групи підтримки).

Комунальною установою буде презентовано нову послугу у вигляді процедур на  апараті для лімфодренажу Green Press 12, який ефективно усуває лімфатичні набряки різного походження. Апарат оснащений 7 встановленими і 14 регульованими програмами. Ефективний при усуненні лімфатичних набряків, целюліту і варикозах. Можливе регулювання параметрів дренажу - тиску, тривалості компресії і паузи, тривалості процедури. 

     Показання:

 • первинний набряк
 • вторинний набряк
 • посттравматичний набряк
 • хронічний венозний застій
 • профілактика тромбозу вен
 • збільшення ваги тіла
 • відчуття важкості в ногах

     Для проходження курсу потрібна довідка від сімейного лікаря, в якій у довільній формі буде вказано, що протипоказань для проходження процедури немає.

    Отримувач послуг може звернутися до Центру за власною заявою або направленням.

Всі послуги конфіденційні та безкоштовні

    Спеціалісти Центру якісно та ефективно виконують свої функціональні обов’язки, використовуючи різні форми та методи соціально-психологічної, фізичної та педагогічної реабілітації. Люди йдуть за допомогою і отримують її. 

    Фахівцями з фізичної реабілітації розроблені і мають практичне впровадження комплекс вправ і рекомендацій, спрямованих на поліпшення діяльності опорно–рухової системи організму.

    Фахівці Центру постійно працюють над удосконаленням форм і методів роботи. В своїй роботі використовують досвід країн: США, Ізраїль, Хорватія, Норвегія, Франція і т.д.

    Для отримання більш детальної інформації звертайтесь за телефонами (0462) 93-69-10,                 068-271-82-44.

 

 

З повагою

в.о. директора Центру                                                                                           Олександр НЕТРЕБА

 

Інна Барабаш 0984392878

 


« повернутися

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора

Авторизація в системі електронних петицій

Ще не зареєстровані? Реєстрація

Реєстрація в системі електронних петицій


Буде надіслано електронний лист із підтвердженням

Потребує підтвердження через SMS


Вже зареєстровані? Увійти

Відновлення забутого пароля

Згадали авторизаційні дані? Авторизуйтесь