Оновлений Білоцерківський будинок культури гостинно відчиняє двері

Дата: 24.11.2020 15:13

«Клуб», як називають приміщення у народі, – осередок духовного життя громади. Та в Білоцерківцях він був у надзвичайно плачевному стані, так би мовити, повільно занепав. Дійшло до того, що у приміщенні ледве трималися вікна, покрівля протікала, в стіні утворилася велика тріщина, тому було прийняте рішення терміново відновлювати приміщення», – зазначив сільський голова Володимир Левченко. За кошти Новобасанської сільської ради було проведено ремонтні роботи: укріплено стіни, відремонтовано покрівлю та фасад споруди, придбані та встановлені нові енергозберігаючі металопластикові вікна, а цього тижня встановлено й нові вхідні двері.

Тепер Білоцерківський будинок культури безпечний, має естетичний вигляд та готовий приймати відвідувачів.