З Днем Гідності та Свободи!

Дата: 21.11.2020 07:06

21 листопада ми разом з усією країною відзначаємо День Гідності та Свободи. В цей день ми віддаємо шану громадянському подвигу, патріотизму і мужності людей, які виступили на захист демократичних цінностей, відстояли національні інтереси і європейський вибір нашої держави. Ми не забудемо подвиги учасників Революції Гідності, учасників АТО, які відстоюють інтереси народу України в нелегкі часи сьогодення. Низко вклоняємось героям Небесної сотні, всім, хто віддав своє життя за право жити у вільній і незалежній державі, адже їх подвиг є неоціненним для України.

Щиро вітаємо усіх з Днем Гідності та Свободи! Бажаємо мирного неба над українською землею, родинного добробуту і злагоди, незламної віри у щасливе майбутнє України та впевненості у завтрашньому дні.

Низько вклоняємось Героям Небесної Сотні, всім, хто віддав своє життя за право жити у вільній і Незалежній державі.

Сьогодні їм наша шана і пам’ять.