Шановні працівники радіо, телебачення та  зв’язку!

Дата: 16.11.2020 12:54

Від щирого серця вітаємо вас із професійним  святом – Днем працівників радіо, телебачення та зв'язку!

Розвиток засобів комунікації та інформаційних технологій, телебачення і радіо – невід’ємна складова нашого часу.  Без них сьогодні неможливий суспільний прогресс. Завдяки вам ми щодня дізнаємося про події у світі, що допомагає відчути причетність до процесів сучасності, відкрити широкі можливості для контактів і спілкування.  Це свято об’єднує людей різних професій: журналістів, редакторів, зв’язківців, листонош, операторів, сортувальників – всіх тих, чия благородна праця забезпечує одне з основних прав громадян – право на отримання інформації. Бажаємо всім вам професійного зросту, невичерпної  енергії, творчих  ідей та  втілення їх у життя, натхнення і  процвітання, здоров’я, гарного настрою сьогодні та завжди.
       Хай всі ваші плани будуть реалізовані!