Бобровицьке РЛВ ДУ «Чернігівський обласний лабораторний центр МОЗ України» повідомляє!

Дата: 12.11.2020 13:48

Бобровицьке РЛВ ДУ «Чернігівський обласний лабораторний центр МОЗ України»  повідомляє, що в районі станом на 12.11.2020 зареєстровано 439 випадків захворювань на коронавірусну інфекцію СoViD -19 (м. Бобровиця - 231, с. Ст. Басань - 5, с. Затишшя – 1, с. Олександрівка - 6, с. Зелене - 9, с. Горбачі - 1, с. Осокорівка - 2, с. Кобижча - 31, Травкине – 2, с. Ярославка - 3, с. Мирне – 12,  с. Вороньки - 14, с.Старий Биків -1, Новий Биків - 10, с. Рудьківка - 9, с.Макарівка - 10, с.Марківці- 17, с.Нова Басань - 35, с. Озеряни - 6, с. Браниця - 11, с. Осовець - 1, с. Піски - 7, с. Наумівка - 2, Гаврилівка - 1, Свидовець - 1, Катеринівка - 1, Козацьке - 2, Бригинці - 4, Соколівка - 1, Щаснівка - 2),  з них було госпіталізовано в інфекційне відділення КНП «Козелецька ЦРЛ» 47 осіб, 2 хворих в інфекційне відділення КНП "Борзнянська ЦРЛ", 8 хворих в КНП "Бобровицька ЦРЛ".