Бобровицьке РЛВ ДУ «Чернігівський обласний лабораторний центр МОЗ України» повідомляє!

Дата: 09.11.2020 14:42

Бобровицьке РЛВ ДУ «Чернігівський обласний лабораторний центр МОЗ України» повідомляє, що в районі станом на 09.11.2020р. зареєстровано 417 випадки захворювань на коронавірусну інфекцію СoViD -19 (м. Бобровиця -214, с. Ст. Басань- 4, с. Затишшя – 1, с. Олександрівка -6, с. Зелене - 9, с. Горбачі-1, с. Осокорівка - 2, с. Кобижча- 31, Травкіно – 2, с. Ярославка- 3, с Мирне – 10, с. Вороньки -14, с.Старий Биків -1, с. Н. Биків- 10, с. Рудьківка-9, Макарівка -10, с. Марківці- 17, с. Н. Басань-33, с. Озеряни-6, с. Браниця-11, с. Осовець- 1, с. Піски- 7, с. Наумівка-2, с.Гаврилівка -1, с. Свидовець-1, с. Катеринівка-1,с. Козацьке- 2, с. Бригінці- 4, с. Соколівка-1 ), з них було госпіталізовано в інфекційне відділення КНП « Козелецька ЦРЛ» 47 осіб, 2 хворих в інфекційне відділення КНП « Борзнянська ЦРЛ» та 8 хворих в КНП « Бобровицька ЦРЛ», всі інші хворі знаходились на самоізоляції за місцем проживання. На сьогоднішній день 6 хворих знаходиться на стаціонарному лікуванні, 81 хворих знаходяться на самоізоляції. 319 хворих одужали, 11 хворих померли. Всього зареєстровано 651 контактна особа, з них 501 обстежені.