З Днем захисника України!

Дата: 14.10.2020 08:57

Шановні наші захисники!

Щиро вітаємо вас із Днем захисника України і святом Покрови Пресвятої Богородиці – світлим і радісним днем!

Сердечно бажаємо вам щастя, радості, добра та наснаги на успішні починання на користь Вітчизні. Нехай єднає нас незгасне світло віри і допомагає високе покровительство Пресвятої Богородиці. Ми віддаємо  данину поваги всім чоловікам, які відстоюють незалежність українського народу та суверенітет української держави. Ви втілюєте мужність, силу та героїзм захисників рідної землі в нелегкі для України часи.Нехай же Ваша сила буде завжди заснована на любові. Нехай удома на Вас завжди чекають. Ви наша гордість і честь!