«Підтримка місцевих товаровиробників»

Дата: 30.09.2020 15:50

З метою забезпечення реалізації державної політики щодо розвитку малого і середнього підприємництва, створення сприятливих умов для ефективного функціонування бізнес-середовища обласною Програмою розвитку малого і середнього підприємництва на 2017-2020 роки передбачені заходи щодо інформаційної та консультаційної підтримки місцевих товаровиробників 01 жовтня з 11.00 до 12.00 відбудеться вебінар на тему: «Підтримка місцевих товаровиробників за участі представників»:

- Департаменту розвитку економіки та сільського господарства Чернігівської обласної державної адміністрації;

- Державної організації «Регіональний фонд підтримки підприємництва по Чернігівській області»;

- АТ «Полікомбанк»;

- Головного управління Держпродспоживслужби в Чернігівській області.

Для участі необхідно буде перейти за посиланням https://www.youtube.com/watch?v=P3mIqEmSxVU у зазначений час в день проведення заходу.

Участь у заході безкоштовна. Програма заходу додається.

проведення вебінару для суб’єктів малого та середнього підприємництва
на тему «Підтримка місцевих товаровиробників» на виконання заходів обласної Програми розвитку малого і середнього підприємництва
на 2017-2020 роки

Дата проведення

01 жовтня 2020 року

Місце проведення: онлайн-платформа

Виступ

10.00-11.00

Тестове підключення учасників.

11.00-11.05

Відкриття вебінару. Вітальне слово учасникам.

Світлана ПОЛТОРАЦЬКА – заступник директора Департаменту розвитку економіки та сільського господарства Чернігівської обласної державної адміністрації.

Валерія НЕУДАЧИНА - генеральний директор Державної організації «Регіональний фонд підтримки підприємництва по Чернігівській області».

11.05-11.20

Державна програма «Доступні кредити 5-7-9%».

Наталія СОРОКА –  заступник голови Правління АТ «Полікомбанк».

11.20-11.35

Інформаційно-консультаційна та фінансово-кредитна підтримка МСП.

Марія ФІНЮК - заступник Генерального директора Державної організації «Регіональний фонд підтримки підприємництва по Чернігівській області»

11.35-12.00

Підтримка місцевих товаровиробників.

Жанна ЗАЄЦЬ - начальник відділу з питань споживчого ринку та ціноутворення Департаменту розвитку економіки та сільського господарства Чернігівської облдержадміністрації.

Олена ЯЧНА – начальник відділу продовольчої безпеки, переробки та маркетингу сільськогосподарської продукції Департаменту розвитку економіки та сільського господарства Чернігівської облдержадміністрації.

12.00-12.20

Основи впровадження системи НАССР для операторів ринку.

Руслан СІРОБАБА – заступник начальника управління – начальник відділу державного контролю управління безпечності харчових продуктів та ветеринарної медицини Головного управління Держпродспоживслужби в Чернігівській області.

Закриття вебінару. Заключне слово.