До уваги жителів Чернігівщини! графік роботи Бобровицького РС УДМС України

Дата: 09.09.2020 10:39

До уваги жителів Чернігівщини!

У зв’язку з погіршенням епідемічної ситуації щодо захворюваності на COVID-19 у деяких підрозділах міграційної служби Чернігівської області з  08.09.2020 тимчасово змінено графік надання адміністративних послуг, а саме у:

Борзнянському РС;

Бобровицькому РС;

Ніжинському МВ;

Носівському РС.

Наразі у вищезазначених підрозділах тимчасово призупинено роботу електронного сервісу «Електронна черга». Отримати адміністративні послуги можна з вівторка по суботу з 09.00-13.00, за умови дотримання рекомендацій МОЗ (перебування у приміщеннях однієї особи на 10 кв. м, а також наявності у відвідувачів захисної маски та відсутності ознак респіраторних захворювань).

Консультацію з питань діяльності підрозділів можна отримати за наступними номерами телефону:

Борзнянський РС (04653) 2-11-86;

Бобровицький РС (04632) 2-12-59;

Ніжинський МВ (04631) 2-43-37 або 2-35-35;

Носівський РС (04642) 2-19-08

або за номером телефону «гарячої лінії» УДМС України в Чернігівській області (0462) 666-185.

Також нагадуємо, що відповідно до пункту 4 розділу ІІ «Прикінцеві положення» Закону України від 17.03.2020 № 530-IX «Про внесення змін до деяких законодавчих актів України, спрямованих на запобігання виникненню і поширенню коронавірусної хвороби (COVID-19)» встановлено, що оформлення документів, що посвідчують особу, підтверджують громадянство України чи спеціальний статус особи, у період дії карантину здійснюється за місцем звернення особи.

Крім того, отримати виготовлений паспорт громадянина України, або паспорт до якого вклеєна фотокартка можливо не за місцем подання заяви, а за місцем перебування. Тобто, у разі оформлення паспортного документа в іншій області, особа може звернутись до будь-якого територіального підрозділу ДМС України за місцем перебування із відповідною письмовою заявою та отримати документ у підрозділі ДМС за місцем звернення.

Прохання до всіх відвідувачів звертатися до підрозділів лише за крайньої необхідності, щоб не наражати на небезпеку себе та оточуючих.

Дякуємо за розуміння!

Будьте здорові!