Рятувальники ліквідували пожежу

Дата: 18.08.2020 15:30

Рятувальники ліквідували пожежу

17 серпня 2020 року о 12 годині 25 хвилин надійшло повідомлення про пожежу житлового будинку в с. Браниця, по вул. Лугова, 40. Внаслідок пожежі вогнем знищено покрівлю та перекриття, пошкоджено стіни та майно. Врятовано господарчу споруду. Причина пожежі наразі встановлюється. На гасіння пожежі залучалося одне відділення 15 ДПРЧ (м. Бобровиця).

Рятувальники ДСНС Чернігівщини сподіваються на свідомість кожного громадянина та попереджають про недопустимість халатного відношення до заходів пожежної безпеки. Пам’ятайте, лише суворе їх дотримання допоможе Вам уникнути лиха. Будьте обережними, бережіть своє життя і майно від вогню. Слідкуйте за справністю опалювальних та електронагрівальних приладів, електричних мереж тощо. Не допускайте паління у помешканнях, ретельно гасіть недопалки й сірники. Слідкуйте за розвагами дітей, навчайте їх культурі безпечної поведінки. Дотримуйтесь вимог безпеки під час перебування на відкритих територіях, у лісопаркових зонах та поблизу торфовищ.

Бобровицький РВ УДСНС