Запрошуємо на навчання

Дата: 03.06.2020 08:56

Фото без описуОкрім молодих людей з обмеженими фізичними можливостями тут можуть навчатися  діти – сироти, діти, позбавлені батьківського піклування, члени сімей, які постраждали від аварії на ЧАЕС, переселенці зі сходу та особи, визнані учасниками бойових дій.

Для вирішення основних завдань підготовки конкурентоспроможних спеціалістів у навчальному закладі створено потужну матеріально – технічну базу, сучасно обладнані навчальні кабінети, інформаційний центр, бібліотеку з читальними залами і філією у гуртожитку, два кабінети автоматизованого робочого місця спеціаліста.

Оздоровчо – реабілітаційна база включає басейн, зал для ігрових видів спорту, зал лікувальної фізкультури, оснащений спеціалізованими тренажерами, медичний пункт, у структурі якого фізіотерапевтичний, стоматологічний, маніпуляційний, лікарський кабінети.