День захисту дітей у Новобасанській ОТГ

Дата: 02.06.2020 11:52

З 25 по 31 травня  у  Новобасанській сільській раді було проведено два дитячі конкурси  «Які я виявив здібності у себе під час перебування на карантині» та «Мрійник року». У конкурсах взяли участь 16  діток. Особливої уваги заслуговують найбільш активні учасники  учні  Білоцерківського ЗЗСО І-ІІ ст. 01 червня були визначені переможці  конкурсів  шляхом підрахування кількості  вподобань  (I, II, III місце),  за що отримали подарунки. Не залишилися поза увагою решта учасників конкурсів, які отримали у подарунок солодощі.

Виконкомом Новобасанської сільської ради,  відповідно до програми  «Про попередження дитячої безпритульності та бездоглядності, розвитку сімейних форм виховання дітей сиріт, дітей,  позбавлених батьківського піклування на підвідомчій території Новобасанської сільської ради на 2019-2020 роки» були виділені кошти на подарунки дітям сиротам, які проживають на території Новобасанської ОТГ. Цього дня працівники сільської ради, Служби у справах дітей Новобасанської ОТГ відвідали дітей, які перебувають у складних життєвих обставинах, багатодітні сім’ї, дітей сиріт.  Діткам були вручені іграшки, солодощі, одяг, фрукти, канцелярське приладдя. Малеча була задоволена подарунками!

Дякуємо  за благодійну домопомогу  вчителям Білоцерківського ЗЗСО І-ІІ ступенів Самборин Івану та Самборин Вікторії, депутату Новобасанської сільської ради Дяченку Миколі та небайдужим працівникам апарату сільської ради, які з розумінням віднеслись до  акції «Милосердя без меж».