Надавати фінансову допомогу шахраям НЕ ПОТРІБНО!

Дата: 21.05.2020 16:28

Вкотре цієї весни телефонні шахраї, які діють під виглядом податківців,  активізуються у різних районах Чернігівщини.

Цього тижня дзвінки з номерів 0662740533 та 0667238805 надходили на телефони фізичних осіб – підприємців міста Бахмач. Невідомі особи здійснюють дзвінки нібито від імені начальника Бахмацької ДПІ Прилуцького управління Головного управління ДПС у Чернігівській області та вимагають перерахувати кошти на картковий рахунок № 5168 7554 5020 6301 відкритий на ім’я Плужник А.В.

Шахраї пояснюють, що гроші потрібні для залагодження проблем зі сплатою податків чи штрафів. Поспішність пояснюють тим, що нібито до них їдуть перевіряючи та обіцяють посприяти у тому, щоб підприємство не перевіряли і виключили зі «списку для перевірок». У випадку відмови – погрожують податковим тиском.

Головне управління ДПС у Чернігівській області застерігає платників податків від подібних провокацій. У разі надходження дзвінків з будь-якими незаконними пропозиціями або вимогами необхідно відразу повідомити працівників підрозділу з питань запобігання та виявлення корупції за номерами: (0462) 652-315, 652-392, 668-522 та в жодному разі не перераховувати коштів.

Сектор комунікацій Головного управління  ДПС у Чернігівській області