ПРИВІТАННЯ ДО МІЖНАРОДНОГО ДНЯ РІДНОЇ МОВИ

Дата: 21.02.2020 15:12

21 лютого всі народи Землі святкують Міжнародний день рідної мови.  Рідне, материнське слово для кожного є оберегом. Воно таїть у собі надбання віків, пам'ять усього народу, оберігає й передає всі виміри духовних скарбів поколінь.   Для нас Міжнародний день рідної мови, це свято української мови - одного з найцінніших надбань, які створили й залишили нам наші попередники.

Шановні земляки вітаємо вас, з міжнародним днем рідної мови. Нехай материнське слово буде для всіх нас оберегом. Щастя вам, добра, нових здобутків в ім’я України!