Сучасне освітлення в Новобасанській ОТГ

Дата: 20.02.2020 10:00

Субвенція на формування інфраструктури об’єднаних територіальних громад -це один з інструментів підтримки розвитку ОТГ за кошти державного бюджету. У 2019 році за  кошти субвенції Новобасанською об’єднаною громадою  придбано трактор МТЗ-82.1. з  комплектувальними виробами на  на загальну  суму 720000 тис. грн, з яких 151,022 співфінансування за рахунок місцевого бюджету.  Решту коштів  загальною сумою 1999,322  тис. грн. використано на реконструкцію в рамках відновлення системи вуличного освітлення в с. Старий Биків (частина вулиці Акімова, вул. Кучерявця), в селищі Чистопілля (частина вулиці Механізаторська), в с. Білоцерківці (частина вулиці Гагаріна),  в с. Нова Басань (частина вулиці Нова, вул. Миру), с. Веприк (частина вулиці Садова, вул.Миру, вул.Гагаріна, вул.30-річчя Перемоги). Ліхтарі загорілись на вулицях, які десятками років не бачили освітлення.

Нове сучасне освітлення дасть кількаразову економію коштів порівняно з тим, що довелося б заплатити, якби використовували звичайні лампи. В подальшому ми будемо розширувати модернізацію  сучасного вуличного освітлення  в  нашій громаді, адже це питання не тільки якості та комфорту, але й безпеки та розвитку.