Свято педагогічної майстерності

Дата: 30.01.2020 14:44

Фото без опису Фото без опису

Завершився відбірковий етап ІІ туру всеукраїнського конкурсу «Учитель року – 2020» у номінації «Зарубіжна література», участь у якому взяли представники 10-ти зон проведення І туру Конкурсу.

Бобровицький район гідно представила вчитель зарубіжної літератури Новобиківського ЗЗСО І-ІІІ ступенів Вовк Наталія Миколаївна. Відповідно до листа Міністерства освіти і науки України від 23.08.2019 №1/11-7730 «Про умови та порядок проведення всеукраїнського конкурсу «Учитель року – 2020» учасникам були запропоновані три види випробувань, із якими вони успішно впорались. Так, тестування з фаху (методика, історія й теорія літератури (30 завдань), педагогіки й психології (10 завдань), яке виконувалось на комп’ютерах, продемонструвало не тільки методичну вправність, але й навички роботи з сучасною технікою. Цікавим був методичний практикум, під час якого учасники конкурсу виконували завдання з підготування технологічної карти уроку з навчальної теми, обраної шляхом жеребкування. У ході практичної роботи учителі-філологи демонстрували фрагменти уроків із аналізу ліричного твору, обраного також шляхом жеребкування. Попри хвилювання конкурсанти продемонстрували глибокі знання предмета, методичну вправність, обізнаність у сучасних методах навчання з використанням ІКТ. Обрані методи, прийоми, навчальні технології були спрямовані на формування ключових і предметних компетентностей учнів, на їхній усебічний розвиток. Цікавими й різноманітними були підходи до мотивації й аналізу ліричного твору. Усі учасники виявили талант виразного читання, уміння емоційно подати навчальний матеріал – поетичні твори світової літератури в українських перекладах.

Наталії Миколаївні щиро дякуємо за роботу та бажаємо творчих здобутків, успіхів  та перемог!