Вшанування пам'яті Героїв битви під Крутами
Україна 29 січня вшановує пам'ять Героїв битви під Крутами.
Крути – одна з трагічних і водночас легендарних сторінок в історії українських визвольних змагань 1917-1921 років.
Виховуючи молоде покоління в дусі патріотизму, показуючи приклах незламного духу молоді у Новобиківському ЗЗСО І-ІІІ ступенів відбулась урочиста лінійка, присвячена цим подіям. Даневич А. М. (бібліотекар закладу) оформила книжкові виставки на теми: "Соборна незалежна Україна" та "Розстріляні Крути". Учні 6 класу випустили тематичну газету приурочену цим трагічним подіям.
До цієї пам’ятної дати в Новобасанському ЗЗСО І-ІІІ ступенів здобувачі освіти 5-9 класів провели виховні заходи.
![Фото без опису](https://image.jimcdn.com/app/cms/image/transf/dimension=640x10000:format=jpg/path/s24a2e2449d563f12/image/i10e3d25d81d83753/version/1580379521/image.jpg)
![Фото без опису](https://image.jimcdn.com/app/cms/image/transf/dimension=342x10000:format=jpg/path/s24a2e2449d563f12/image/iff70fb57cc64aa1b/version/1580380317/image.jpg)
Здобувачі освіти Білоцерківського ЗЗСО І-ІІ ступенів протягом дня мали можливість доторкнутися до трагічної сторінки битви під Крутами, переглядаючи кадри фільму «Вшануймо пам’ять Героїв Крут», декламуючи змістовну патріотичну поезію, присвячену юним героям-крутівцям, та слухаючи проникливу розповідь вчителя історії Олексія Деркача.
Вшанування пам'яті героїв битви під Крутами здобувачами освіти Старобиківського ЗЗСО І-ІІ ступенів.