В єдності наша сила !

Дата: 24.01.2020 11:04

22 січня , щороку в нашій державі відзначається  День Соборності.

Проголошення Соборності УНР   22 січня  1919 року – історичний акт об’єднання українських земель в одній  державі.  В закладах  загальної  середньої освіти Новобасанської ОТГ   відбулися заходи, присвячені цій вагомий історичній події.

В  Новобасанському  ЗЗСО  І-ІІІ ступенів  звучали пісні про Україну,  діти декламували вірші, зачитували державні документи про нашу Соборну державу.

В Білоцерківському закладі освіти відбулися заходи, які пройшли під знаком єднання українського народу та під загальним гаслом «Єдина і неподільна Україна» з використанням історичних паралелей подій, пов’язаних із боротьбою українців за єдність держави у минулому столітті і нинішньою звитягою народу проти експансії на українські землі.

В Старобиківському ЗЗСО І-ІІ ступенів відбувся позашкільний захід "Україна-єдина!"

У Новобиківському ЗЗСО І-ІІІ ступенів були  проведені години класного керівника, тематичні уроки, вікторини.Творчо підійшли  до святкування Дня Соборності України третьокласники.

Фото без опису  Фото без опису Фото без опису

Фото без опису Фото без опису  Фото без опису