До уваги платників податку на нерухоме майно,  відмінне від земельної ділянки!

Дата: 14.01.2020 12:50

До уваги платників податку на нерухоме майно,

відмінне від земельної ділянки!

Головне управління ДПС у Чернігівській області звертаємо увагу, що у 2020 році власники нерухомості  - юридичні особи для складання звітності мають застосовувати податкову декларацію з податку на нерухоме майно, відмінне від земельної ділянки, форма якої затверджена Наказом Міністерства фінансів України від 15.11.2018 № 897 «Про внесення змін до форми Податкової декларації з податку на нерухоме майно, відмінне від земельної ділянки», зареєстрованим у Міністерстві юстиції України 26.12.2018 за № 1473/32925.

Термін подання декларації на 2020 рік – до 20 лютого 2020 року.

Інформація про ставки податку на нерухоме майно, відмінне від земельної ділянки, які прийняті рішеннями органами місцевого самоврядування Чернігівської області, розміщено на сайті ДПС України (tax.gov.ua) у розділі «Рішення місцевих рад» за посиланням: https://tax.gov.ua/rishennya-mistsevih-rad-/.

Сектор комунікацій Головного управління  ДПС у Чернігівській області