Участь у конкурсі «Учитель року – 2020»

Дата: 29.11.2019 10:48

Участь у конкурсі «Учитель року – 2020»

На виконання наказу відділу освіти, культури, сім’ї, молоді та спорту Новобасанської сільської ради від 06.09.2019 №140 «Про організацію та  проведення першого  і другого турів  всеукраїнського конкурсу «Учитель року–2020» з 13 по 22 листопада  2019 року проведено перший (регіональний) тур всеукраїнського конкурсу «Учитель року – 2020»  у номінаціях: «Зарубіжна література», «Початкова освіта», «Історія», «Хімія», «Образотворче мистецтво».

У регіональному турі Конкурсу від закладів освіти Новобасанської сільської ради взяли участь 5 педагогів:

• Вовк Наталія Миколаївна, вчитель зарубіжної літератури Новобиківського ЗЗСО І-ІІІ ступенів;
  • Дьяченко Олена Федорівна, вчитель початкових класів Новобасанського ЗЗСО І-ІІІ ступенів;
  • Гармата Любов Павлівна, вчитель історії Новобасанського ЗЗСО І-ІІІ ступенів;
  • Ракоїд Наталія Олександрівна, вчитель хімії Новобиківського ЗЗСО І-ІІІ ступенів;
  • Литвиненко Неля Миколаївна, вчитель образотворчого мистецтва Старобиківського ЗЗСО І-ІІ ступенів.

Конкурсні випробування проводилися на базі Бобровицького ліцею (початкова освіта та образотворче мистецтво), Бобровицького ЗЗСО І-ІІІ ступенів №1 (історія), Кобижчанського ЗЗСО І-ІІІ ступенів (зарубіжна література), Козелецької ЗОШ І-ІІІ ступенів №3 (хімія).

Упродовж першого етапу Конкурсу учасники проводили уроки, виконували тестові завдання з фахової майстерності, проходили конкурсні випробування.

Більшість учасників змагання показали високий рівень професійних знань із навчальних предметів і методики їх викладання, уміння створювати ситуацію успіху, використовувати міжпредметні зв’язки  та мотивувати учнів до навчальної діяльності. Кожен щедро ділився зі колегами своїми педагогічними здобутками, демонстрував нові педагогічні ідеї, креативність, творчий підхід, педагогічну ерудицію.

Вовк Н.М. стала переможницею першого туру всеукраїнського конкурсу «Учитель року – 2020»  у номінації «Зарубіжна література», решта вчителів  – лауреатами регіонального туру.

У марафоні педагогічних ідей і думок  швидко пролетіли конкурсні дні. Всі тривоги уже позаду, підсумки конкурсу підбито. Тож, щиро вітаємо педагогічних працівників із високими здобутками! Зичимо міцного здоров’я, щастя, невичерпної енергії, оптимізму, творчих здобутків, сили та наснаги у виконанні почесної місії вчителя – творінні добра, навчанні та вихованні учнівської молоді.

Але попереду ще багато роботи у Наталії Миколаївни, адже її чекають ще більш напружені випробування: участь у обласному етапі конкурсу. Тож бажаємо їй успішного фіналу в нелегкій боротьбі професіоналів! Нехай кожен день приносить ій радість і задоволення від зробленого, а  щирість і талант знаходять відгук у серцях  вихованців.