Підтримка учасників АТО та членів їх родин

Дата: 07.10.2019 14:13

Шановні мешканці громади!

Доводимо до вашого відома, що до кінця 2019 року обласний центр СССДМ співпрацює з громадською організацією «Конкордія» у сфері надання послуг інтеграції та реінтеграції родинам учасників АТО. Зазначені послуги можуть отримувати родини учасників АТО із будь-якого населеного пункту області.

Також нагадуємо, що у Чернігові діє обласний центр комплексної реабілітації та обслуговування учасників бойових дій, членів їх родин та сімей загиблих, який надає послуги наступного спрямування.

Послуги в умовах реабілітаційного центру:

- психологічні: консультування,  діагностика, психологічна підтримка і супроводження, психотерапія, психологічна просвіта та інформування (психоедукація);

- соціальні: сприяння соціальній і професійній адаптації в соціумі, відновленню сімейних стосунків;

- трудова адаптація: відновлення психоемоційного стану через трудотерапію, арттерапію;

- послуги з фізичної реабілітації (масаж).

Реабілітаційна допомога надається  у вигляді індивідуальної, групової роботи (тренінгові заняття, групи підтримки).

Перелік тем групових (тренінгових) занять:

• «Травма. Особливості впливу психотравмуючої події на військовослужбовців»;
  • «Стрес. Техніки стресостійкості»;
  • «Панічні атаки. Техніки стабілізації стану»;
  • «Кризова інтервенція. Техніки екстреної психологічної допомоги у кризових станах»;
  • «Саморегуляція. Методи і техніки саморегуляції»;
  • «Профілактика суїцидальної поведінки. Ознаки суїцидальної небезпеки. Дії по відношенню до людини схильної до суїциду».

Також у Центрі працюють Групи підтримки із учасників бойових дій, членів їх родин та сімей загиблих  по 8–ми кроковій моделі відновлення після втрати близької людини.

Комплексна  реабілітація сприяє  поверненню до  активного повноцінного  життя  у  суспільство,  зміцненню/відновленню  родинних  та суспільно-корисних  зв’язків учасників бойових дій, а також можливість здійснювати психосоціальну допомогу один одному у своїх організаціях та військових частинах.

Отримувач послуг може звернутися до Центру за власною заявою або направленням. Всі послуги конфіденційні та безкоштовні.

Адреса громадської організації «Конкордія»: м. Чернігів, вул. Князя Чорного, 14,  тел. (0462)77-70-76

Адреса Центру реабілітації: м. Чернігів,  провулок Вокзальний, 1, тел. (0462)93-69-28, 93-29-10

"Я Повернувся" Психологічний порадник"