Порядок денний 28 сесії 7 скликання від  12 вересня  2019 року

Дата: 09.09.2019 08:44

1. Про створення лічильної комісії
  2. Про затвердження Тимчасового порядку видалення дерев, кущів та інших зелених насаджень за межами населених пунктів на території  Новобасанської сільської ради,  додаток до Порядку 1, додаток до Порядку 2.
  3. Про   порушення клопотання про безоплатну  передачу  майна зі  спільної  власності територіальних  громад  сіл, міста Бобровицького  району у  комунальну власність Новобасанської сільської ради
  4. Про внесення змін до рішення сільської ради  №22-18/2018 від 22 грудня 2018 року  «Про сільський бюджет на 2019 рік».
  5. Про організацію харчування та встановлення вартості харчування у закладах загальної середньої освіти Новобасанської сільської ради.
  6. Про затвердження штатних розписів закладів загальної середньої освіти Новобасанської сільської ради
  7. Про відкриття груп продовженого дня.
  8. Про організацію  інклюзивного навчання в Новобиківському ЗЗСО у 2019-2020 навчальному році.
  9. Про співфінансування з місцевого бюджету на придбання трактора.
  10. Про укладення договорів на реконструкцію вуличного освітлення, с. Нова Басань, с. Новий Биків.
  11. Про визначення балансоутримувача  КТП-274 по  вул. Базарна с. Нова Басань.

Земельні питання, інш