ДП «Ніжинський лісгосп» нагородив переможців конкурсу

Дата: 06.09.2019 15:16

05 вересня  у Ніжині ДП «Ніжинський лісгосп» святково та урочисто нагородив переможців конкурсу на кращий текст пісні про лісове господарство, третє місце у якому розділили  учні Білоцерківського ЗЗСО І-ІІ ступенів  Самборин Антоній та Самборин Іван.

«Обирати найкращих було надзвичайно важко, - розповів директор підприємства Юрій Болоховець, - усі тексти заслуговують бути покладеними на музику і стати справжніми «лісовими» хітами. Та все ж авторитетне журі у складі 8 чоловік обрало   переможців, а їхні роботи відзначило цінними подарунками».