Відкриття дитячого садочка у Новій Басані

Дата: 05.09.2019 11:23
Кількість переглядів: 2028

У житті мешканців села  Нова Басань 02 вересня  відбулася довгоочікувана та радісна подія – після реконструкції було урочисто відкрито нове приміщення дошкільного навчальног закладу «Зернятко».   Завдяки злагодженій роботі різних гілок влади, нашої громади, ТОВ "Наташа-Агро" Укранського аграрного холдингу, нині дитсадок має свою твердопаливну котельню,  новий дах, енергозберігаючі вікна, новеньке обладнання, меблі. Сьогодні тут забезпечено комфортні умови для виховання та навчання дітей.

У святковій церемонії відкриття садочку взяли участь: сільський голова  Новобасанської ОТГ Володимир Левченко, генеральний директор ТОВ «Наташа –Агро» Олександр Мороз, начальник відділу освіти Віталій Ралко,  депутати, батьки, жителі громади. Гості свята побажали тепла і затишку в дитячому садочку, успіхів і перших перемог у здобутті освіти  малечі,  бо діти – це наше майбутнє.

Після гучних оплесків всіх охочих запросили оглянути заклад. Приміщення садочка наповнилося дитячим щебетом. Дійство закінчилося в гостинних стінах дитсадка, де кожен міг помилуватися затишними дитячими кімнатами.