спеціаліст І категорії з питань будівництва та благоустрою відділу земельних відносин, комунальної власності, інфраструктури та житлово-комунального господарства (1 одн.)

Дата: 28.08.2019 14:25

Додаток №1

До розпорядження сільського голови « Про конкурс на

Заміщення вакантної посади Новобасанської

сільської ради» від 28 серпня 2019 року № 122-к

Оголошення про проведення конкурсу

Новобасанська сільська рада Бобровицького району Чернігівської області

28 серпня 2019 року

ОГОЛОШУЄ КОНКУРС

на заміщення вакантної посади

Вимоги до кандидата:

-  Наявність громадянства України.

- Наявність стажу роботи за фахом на службі в органах місцевого самоврядування та на державній службі не менше 1 року чи стажу роботи за фахом не менше 3 років.

- Наявність повної вищої освіти відповідного професійного спрямування за освітньо-кваліфікаційним рівнем бакалавр, магістр.

-  Володіння державною мовою.

-  Володіння комп'ютерною технікою.

ДЛЯ УЧАСТІ У КОНКУРСІ ПОДАЮТЬСЯ ТАКІ ДОКУМЕНТИ:

-          заява про участь у конкурсі

-          особова картка П-2ДС з додатками

-          копії документів про освіту (диплом та додаток)

-          копія паспорта

-          копія реєстраційної картки платника податків

-          копія трудової книжки, завірена за місцем роботи

-          копія військового квитка

-          декларація про доходи за попередній рік, (кандидат на посаду) (електронна та паперова)

-          дві фотокартки розміром 4х6

Конкурсною комісією проводиться екзамен!!!

Додаткова інформація щодо основних функціональних обов’язків, розміру та умов праці, переліку питань для перевірки знання законодавства з урахуванням специфіки функціональних повноважень, тощо надається за адресою: село Нова Басань,  вул. Шевченка, 49.

Термін подання документів 30 календарних днів від дня оголошення про проведення конкурсу.

Прийом заяв до 26 вересня 2019 року

Сільський голова                                                                                                    В.ЛЕВЧЕНКО