День вишиванки у Новобасанській сільській раді

Дата: 16.05.2019 15:36

Сьогодні День вишиванки!.  Активно долучились до свята жителі  Нової Басані : працівники сільської ради, дитячого садочка, вчителі, учні,  сьогодні всі у вишиванках!  Члени виконавчого комітету завітали до нас на чергове засідання теж  у національному вбранні.  Навіть відвідувачі сільської ради теж приєдналися сьогодні до святкового флешмобу у вишиванках.

Дев"ятикласники  Білоцерківського ЗЗСО І-ІІ ступенів підготували цікаве, змістовне, інформаційно наповнене свято "Вишиванка - символ Батьківщини", яке відбулося після урочистої ходи під звучання  пісні "Вишиванка". На закінчення, методом загальногошкільного таємного голосування, було проведено конкурс на кращу вишиванку, переможницями якого стали: учениця 3 класу Олійник Каріна та учениця 7 класу Пастушенко Даша.

Цього святкового дня приймали в козачата учнів 2 класу Новобасанського ЗЗСО І-ІІІ ступенів.

Підтримуймо та пропагуймо кращі традиції нашого народу!