У Новобасанській громаді відбувся суботник

Дата: 24.04.2019 11:24

19 квітня мешканці села Нова Басань зібралися щоби провести суботник. Люди прийшли з граблями, лопатами, принесли саджанці.

Дружно взялися до роботи працівники Новобасанської сільської ради,  сільського будинку культури,  місцевої пожежної охорони, поштового відділення, сільської амбулаторії, комунального підприємства. Об’єктами прибирання стали місцевий парк та центральна вулиця села, території адміністративних  закладів. Дівчата білили дерева, бордюри, саджали квіти та дерева.   На  допомогу прийшли учні старших класів  Новобасанського ЗЗСО І-ІІІ ступенів, які допомогли розробити нову клумбу для квітів.

Працівники дитячого садочка цього дня займалися прибиранням  Братської могили.

Цього дня гарно попрацювали і вепричани. Охайно прибрана територія біля будівлі старостинського округу та  дитячого майданчику. Участь у прибиранні взяли небайдужі  мешканці села.

Маємо надію, що посаджені квіти милуватимуть око всіх жителів сіл та гостей громади.  Традиційно гарну справу поєднали з приємним спілкуванням: обговорили наболілі питання громадян та перспективи розвитку благоустрою громади.

Закликаємо мешканців громади бути свідомими і культурними: прибирати сміття біля своїх будинків, не засмічувати водойми, піклуватися про дерева і долучатися до суботників.