На хуторі Поліновка прибирали кладовище

Дата: 27.03.2019 18:01

У Новій Басані розпочалось заплановане масове прибирання місцевих кладовищ, яких у нас багато і знаходяться вони  у не дуже гарному і впорядкованому стані.

Сьогодні на толоку зібралися жителі хутора Поліновка. Дуже приємною несподіванкою стало те, що з"явилося близько сорока небайдужих  людей.   Прийшли з пилками, сокирами, граблями; вирубували чагарники. пиляли старі дерева, загрібали старе опале листя,  впорядковували могили, до яких роками ніхто не навідувався.  Працювали  всі на славу в гарному настрої цілий день, і впорядкували значну територію кладовища. Маємо надію, що жителі села не будуть байдужими до чужої праці, і підтримуватимуть прибрану територію в чистоті.

А за роботу хочемо всім подякувати. Ви молодці!  Поліновка так тримати! Давайте будемо за приклад іншим хуторам та  всі разом нарешті впорядкуємо наші кладовища.