Бобровицький РВ У ДСНС повідомляє!

Дата: 29.01.2019 09:44

В Бобровиці сталося дві пожежі

27 січня 2019 року на пункт зв’язку частини 15 ДПРЧ (м. Бобровиця) надійшло повідомлення про пожежу господарчої будівлі в м. Бобровиця. На місце пожежі було направлено 1 відділення 15-ДПРЧ (м. Бобровиця). Внаслідок пожежі вогнем знищено покрівлю на площі 4 метрів квадратних, пошкоджено покрівлю на площі 6 метрів квадратних. Обставини на причина пожежі встановлюються.

28 січня 2019 року на пункт зв’язку частини 15 ДПРЧ (м. Бобровиця) надійшло повідомлення про пожежу житлового будинку в м. Бобровиця по вул. Щасливій. На місце пожежі було направлено 1 відділення 15-ДПРЧ (м. Бобровиця). Ймовірною причиною пожежі стало коротке замикання електромережі біля електролічильника.

Бобровицький РВ У ДСНС України нагадує правила пожежної безпеки в побуті, а насамперед вимоги пожежної безпеки при влаштуванні та експлуатації електроприладів:

• слід вчасно проводити ревізію електропроводки, утримувати в справному стані розетки, вимикачі, рубильники та інші електроприлади;
  • категорично забороняється підвішувати абажури на електричних проводах, заклеювати електропроводку шпалерами, зафарбовувати олійною фарбою, включати в одну розетку декілька приладів;
  • йдучи з будинку, залишати включеними електроприлади, що працюють в режимі очікування.

Громадяни будьте обережні та дбайте про пожежну безпеку в своїх домівках.

Провідний інспектор Бобровицького РВ УДСНС                         Ілона Лосик