Знайомство з освітнім простором Житомирщини

Дата: 05.12.2018 18:46

Начальник відділу освіти Віталій Ралко у складі групи представників громад Чернігівської та Чернівецької областей 3 та 4 грудня знайомились із розвитком освітнього простору громад Житомирщини.

«Програма дуже насичена,  ми змогли побачити як міські заклади так і сільські школи, що дуже важливо для порівняння. Ми відвідали Радовельський біотехнологічний ліцей, на реконструкцію якого було витрачено 150 млн. грн. місцевим меценатом, побували в новому корпусі Житомирської міської гімназії №3, де за два роки за фінансування з Державного фонду регіонального розвитку та підтримки місцевої влади (100 млн.грн.) вдалось побудувати унікальний освітній простір та відвідали школи та дитячі садки Станишівської об’єднаної громади», - розповідає Віталій Ралко.

Навчальна поїздка «Розвиток освіти в умовах децентралізації» організована Програмою «U-LEAD з Європою» для представників об’єднаних громад Чернігівської та Чернівецької областей.