Кабінет міністрів України визнав спроможною Новобасанську об'єднану територіальну громаду

Дата: 13.11.2018 14:18

07 листопада 2018 року Кабінет Міністрів України своїм розпорядженням  №836-р визнав спроможними об'єднані територіальні громади, серед яких і наша Новобасанська об'єднана громада.

Перелік спроможних громад додається.

Вказаним розпорядженням уряд визнав спроможними 175 об’єднаних територіальних громад, у яких перші місцеві вибори відбулися у 2017-2018 роках, а також громади, де перші місцеві вибори призначено на 23 грудня 2018 року новим складом ЦВК. Про це на засіданні Уряду повідомив Віце-прем’єр-міністр – Міністр регіонального розвитку, будівництва та ЖКГ України Геннадій Зубко.

«Відтепер ці громади можуть повноцінно здійснювати свої самоврядні повноваження! А також це можливість добровільного приєднання до цих ОТГ.

Сьогоднішнє рішення – чергове свідчення незмінної позиції Уряду на підтримку об’єднаних територіальних громад, які повірили в реформу. Вперед!» – наголосив Геннадій Зубко.