У Новобасанській ОТГ працює інспектор праці

Дата: 30.10.2018 12:48

ІНСПЕКТОР ПРАЦІ  У НОВОБАСАНСЬКІЙ  ОТГ

У Новобасанській  об'єднаній територіальній громаді працює інспектор праці - Мозговий Микола Миколайович.

В обов'язки інспектора праці входить:

- здійснювати державний контроль за дотриманням законодавства про працю та  здійснювати державний контроль за дотриманням законодавства про зайнятість в частині дотримання прав громадян під час прийому на роботу та працівників під час звільнення з роботи,

-оформлення трудових відносин з роботодавцем та офіційного працевлаштування;

-своєчасності і повноти виплати заробітної плати;

-дотримання вимог трудового законодавства в частині виплати мінімальної заробітної плати, надання відпусток та нарахування відпускних коштів, тощо.

Також інспектором праці можуть проводитися інспекційні відвідування за зверненням працівника про порушення стосовно нього законодавства про працю та за інформацією профспілкових органів про порушення прав працівника, які є членами профспілки.

Звертайтесь за телефоном   3- 63 -92.

Місцевий  інспектор праці, який отримав посвідчення від Держпраці, може здійснювати державний контроль за додержанням законодавства про працю згідно з Постановою Уряду від 26.04.2017 (№ 295).