З Днем Заисника України

Дата: 12.10.2018 15:09

Дорога Новобасанська громадо!

У світлий день Покрови Пречистої Богородиці, яка українцями завжди вважалася заступницею і покровителькою, відзначається національне свято – День захисника України.

Зі святом вас, захисники України! Нехай готовність бути на крок уперед перед можливою небезпекою завжди гуртує всіх у благородній справі захисту сьогоднішнього і майбутнього Батьківщини. Нехай над головами наших матерів, дружин, дітей завжди буде мирне небо. Хай затишок та спокій повернуться до українських родин!

А ТОВ "Наташа-Агро" підготувало подарунки для учасників АТО Новобасанської громади, їх у нас 51. Наші захисники отримають продуктові набори та грошові кошти.

Бажаємо вам святкового настрою, міцного здоров’я, родинного благополуччя і світлого майбутнього. Нехай у вашому житті завжди буде міцний тил, любов і розуміння!

Ми переможемо – бо за нами правда!

Слава Україні! Героям слава!